Rezultati DPIOS 2018 Republičko takmičenje

niste logovani REGISTRACIJA ZA SAJT
U isto vreme mogu SAMO sa jednog uređaja sa istim username i password da se loguju na sajt.
54.80.82.9
CCBot/2.0 (http://commoncrawl.org/faq/)

Spisak učenika koji su osvojili jedno od prva tri mesta na takmičenju

Ime Prezime Razred Naziv škole Mesto škole Predmet Osvojeno mesto
Александра Петровић 7. ОШ “Вук Караџић” Књажевац Енглески језик 3
Андреа Митић 8 ОШ “Вук Караџић” Књажевац Српски језик и књижевност 2
Андреа Ристић 6. ОШ “Вук Караџић” Књажевац Биологија 3
Андријана Јовановић 6. ОШ “Бора Станковић” Богојевце, Лесковац Математика 3
Анђела Живковић 7. ОШ “Свети Сава” Пожаревац Енглески језик 1
Анђела Николић 7. ОШ “Херој Срба” Осипаоница Биологија 2
Ања Живковић 6. ОШ “Жарко Зрењанин” Зрењанин Српски језик и књижевност 1
Валентина Михајловић 6. ОШ “Бора Станковић” Богојевце, Лесковац Математика 3
Глорија Паунковић 8 ОШ “Љубица Радосављевић Нада” Зајечар Биологија 3
Давид Милкић 6. ОШ “Вук Караџић” Књажевац Енглески језик 3
Давид Рајић 8 ОШ “Вук Караџић” Бор Екологија 3
Даница Цветковић 6. ОШ “Вук Караџић” Књажевац Физика 1
Дејан Пардањац 5. ОШ “Жарко Зрењанин” Зрењанин Информатика 2
Дуња Алексић 7. ОШ “Вук Караџић” Књажевац Енглески језик 3
Дуња Раденковић 6. ОШ “Вук Караџић” Књажевац Енглески језик 2
Ђурђина Милосављевић 6. ОШ “Вук Караџић” Књажевац Српски језик и књижевност 3
Елена Коњикушић 6. ОШ “Жарко Зрењанин” Зрењанин Српски језик и књижевност 1
Емилија Јотић 7. ОШ “Свети Сава” Пожаревац Енглески језик 2
Ена Томић 8 ОШ “Вук Караџић” Књажевац Биологија 1
Ива Милојевић 8 ОШ “Вук Караџић” Књажевац Српски језик и књижевност 2
Ива Радић 7. ОШ “Вук Караџић” Кладово Српски језик и књижевност 1
Ива Чатаковић 5. ОШ “Вук Караџић” Књажевац Српски језик и књижевност 3
Иван Башић 5. ОШ “Вук Караџић” Књажевац Српски језик и књижевност 3
Ивана Николић 8 ОШ “Вук Караџић” Кладово Српски језик и књижевност 1
Игор Падурјан 7. ОШ “Свети Сава” Пожаревац Енглески језик 3
Илија Бојковић 6. ОШ “Вук Караџић” Књажевац Енглески језик 3
Јана Михајловић 8 ОШ “Вук Караџић” Књажевац Енглески језик 3
Јана Ристић 6. ОШ “Вук Караџић” Књажевац Биологија 3
Јанко Николић 5. ОШ “Вук Караџић” Књажевац Математика 2
Јанко Цветковић 6. ОШ “Вук Караџић” Књажевац Енглески језик 1
Јелена Милетић 7. ОШ “Вук Караџић” Књажевац Хемија 3
Јелена Радованчев 8. ОШ “Жарко Зрењанин” Зрењанин Информатика 2
Јован Пардањац 5. ОШ “Жарко Зрењанин” Зрењанин Информатика 2
Лазар Милановић 5. ОШ “Вук Караџић” Књажевац Математика 2
Лазар Ратковић 8 ОШ “Бранко Радичевић” Прибој Математика 1
Лука Новаковић 8 ОШ “Жарко Зрењанин” Зрењанин Информатика 2
Лука Петровић 7. ОШ “Душан Радовић” Бор Информатика 1
Лука Радаковић 8. ОШ “Жарко Зрењанин” Зрењанин Екологија 1
Лука Станаћев 8. ОШ “Жарко Зрењанин” Зрењанин Екологија 1
Марија Корцеба 7. ОШ “Вук Караџић” Црвенка Хемија 2
Марко Арсенијевић 6. ОШ “3. октобар” Бор Математика 1
Марта Вучић 6. ОШ “Вук Караџић” Књажевац Физика 3
Марта Николић 6. ОШ “Вук Караџић” Књажевац Српски језик и књижевност 3
Марта Пунић 7. ОШ “Вук Караџић” Књажевац Енглески језик 3
Матеја Петровић 5. ОШ “Вук Караџић” Књажевац Енглески језик 3
Матеја Танић 5. ОШ “Ђура Јакшић” Зајечар Математика 3
Матија Гогић 6. ОШ “Жарко Зрењанин” Зрењанин Информатика 1
Милица Вучић 6. ОШ “Вук Караџић” Књажевац Физика 3
Милош Зајкесковић 8. ОШ “3. октобар” Бор Информатика 2
Михаило Цвркотић 8 ОШ “Бранко Радичевић” Прибој Математика 1
Михајло Милијић 6. ОШ “Вук Караџић” Књажевац Енглески језик 2
Младен Николић 7. ОШ “Ђура Јакшић” Зајечар Историја 1
Нада Милутиновић 7. ОШ “Вук Караџић” Књажевац Енглески језик 3
Нађа Величковић 6. ОШ “Бора Станковић” Богојевце, Лесковац Математика 3
Нађа Палалић 7. ОШ “Жарко Зрењанин” Зрењанин Информатика 1
Нађа Спасојевић 8 ОШ “3. октобар” Бор Математика 1
Наталија Стојановић 8 ОШ “Бора Станковић” Богојевце, Лесковац Математика 2
Никола Здравковић 6. ОШ “Бора Станковић” Богојевце, Лесковац Математика 3
Никола Мргић 6. ОШ “Жарко Зрењанин” Зрењанин Информатика 2
Огњен Стојановић 5. ОШ “Бора Станковић” Богојевце, Лесковац Математика 3
Павле Станојевић 5. ОШ “Вук Караџић” Књажевац Енглески језик 2
Петар Јовановић 5. ОШ “Вук Караџић” Књажевац Енглески језик 3
Сандра Лазаревић 7. ОШ “Вук Караџић” Књажевац Енглески језик 3
Сара Веселиновић 6. ОШ “Вук Караџић” Књажевац Физика 2
Сара Стојановић 8 ОШ “Вук Караџић” Књажевац Биологија 1
Славица Миленковић 6. ОШ “Бора Станковић” Богојевце, Лесковац Математика 3
Софија Крстић 6. ОШ “Вук Караџић” Књажевац Физика 2
Софија Николић 5. ОШ “Ђура Јакшић” Зајечар Математика 1
Страхиња Трајковић 5. ОШ “Бора Станковић” Богојевце, Лесковац Математика 3
Тадија Мицић 6. ОШ “Вук Караџић” Књажевац Биологија 3
Тина Милановић 6. ОШ “Вук Караџић” Књажевац Биологија 3
Уна Павковић 7. ОШ “Вук Караџић” Књажевац Енглески језик 3

Spisak učenika koji su osvojili diplome za najbolje radove

Ime Prezime Razred Naziv škole Mesto škole Predmet
Anđela Živković 7. OŠ “Sveti Sava” Požarevac Engleski jezik
Danica Cvetković 6. OŠ “Vuk Karadžić” Knjaževac Fizika
Iva Radić 7. OŠ “Vuk Karadžić” Kladovo Srpski jezik i književnost
Janko Cvetković 6. OŠ “Vuk Karadžić” Knjaževac Engleski jezik
Luka Radaković 8. OŠ “Žarko Zrenjanin” Zrenjanin Ekologija
Luka Stanaćev 8. OŠ “Žarko Zrenjanin” Zrenjanin Ekologija
Marija Korceba 7. OŠ “Vuk Karadžić” Crvenka Hemija
Marko Arsenijević 6. OŠ “3. oktobar” Bor Matematika
Mladen Nikolić 7. OŠ “Đura Jakšić” Zaječar Istorija
Nađa Palalić 7. OŠ “Žarko Zrenjanin” Zrenjanin Informatika
Sara Stojanović 8 OŠ “Vuk Karadžić” Knjaževac Biologija
Sofija Nikolić 5. OŠ “Đura Jakšić” Zaječar Matematika